Praca w Geo-Poland

Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy

Opis stanowiska:
  • prowadzenie przeglądów, napraw, modernizacji, remontów urządzeń oraz obiektów technicznych,
  • prowadzenie dzienników pracy urządzeń oraz obiektów technicznych,
  • nadzorowanie sprzętu pomiarowego,
  • dbanie o ciągłość produkcji,
  • tworzenie nowej dokumentacji oraz aktualizacja/weryfikacja obecnej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, w trakcie studiów lub średnie - kierunek elektrotechnika, automatyka, elektronika,
  • dobra znajomość elementów, układów automatyki oraz elektroniki,
  • umiejętności techniczne,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz elektronicznych,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie programów biurowych oraz programów do wykonywania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku.
Mile widziane:
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • uprawnienia elektryczne SEP,
  • umiejętność projektowania układów automatyki,
  • umiejętność rysowania schematów elektrycznych,
  • programowanie sterowników PLC,
  • programowanie RPi, Arduino,
  • znajomość sieci komputerowych, baz danych, programowania,
  • doświadczenie w pracy w branży spożywczej.
Oferujemy:
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Nieustannie poszukujemy nowych, utalentowanych pracowników

Od paru lat nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Celem utrzymania wzrostu oraz pozycji rynkowej, nieustannie poszukujemy nowych pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Jeśli jesteś osobą ambitną, wykazującą się inicjatywą oraz szukasz pracy pełnej wyzwań w ciekawym sektorze, Geo-Poland to właściwe miejsce dla Ciebie.

Poszukujemy pracowników na różne stanowiska, zarówno w naszym biurze handlowym w Poznaniu jak i w zakładzie produkcjnym w Kutnie.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w Geo-Poland sp. z o.o. prześlij nam swoje CV wraz z krótkim listem motywacyjnym. Na pewno się odezwiemy!